Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Informacion per produktin

Produkti: Krem Fluid
Veprimi: kundër moshës, kundër rrudhave, hidratues/ushqyes, mbrojtje
Perdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell
Tipi i lekures:Te gjitha tipet
Mosha: te rritur
Niveli i mbrojtes: spekterilarte,spf 30
Formulimi: Fluid
Paketimi : Shishe x 50 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,460.00.Current price is: L2,768.00.

Përshkrimi:

Krem lëngu me efekt mat SPF 30 me një strukturë të butë dhe të mëndafshtë, me aromë delikate dhe të rehatshme. Filtrat UVB dhe UVA mbrojnë lëkurën nga fotoplakja. Prania e Hamamelis garanton një veprim mattifikues, Kompleksi Antiox kundërvepron në formimin e radikalëve të lirë.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në fytyrë të pastruar të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore, derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.

Biodegradueshme

I papërshkueshëm nga uji.

Pa ngjyra dhe derivate gruri.

Jo komedogjene.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Secila më pak se 1 pjesë për milion. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Përbërja:

Ingredients: Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol , Propylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Polyester-7, Glycerin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12- tanoate 15 Alkil benzoat, ciklopentasiloksan, dioksid titani (nano), polisilikoni-11, acetat tokoferil, Hamamelis virginiana (lajthia e shtrigave) Ekstrakt lëvore/degëz, hidroksietilcelulozë, alumin, akrilate/akrilate/akrilate/akrilate/akrilate kryq-poolimerike3, alumini, akrilate/akrilate 08-polilrike, 3-k10-klimerike, 3. , Dimetikoni i hidrogjenit, metilpropanediol, hidroksietil akrilat/kopolimeri i akriloildimetil taurat natriumi, skualani, tokoferol, ekstrakt Polygonum aviculare, hialuronat natriumi, palmitat askorbil, polisorbat 60, ksantancid acid, acidoglinikerxosm Sorbat kaliumi, benzoat natriumi, disodium EDTA, parfum (aromë).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të listuar në paketim.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.