Vichy Dercos Ultra Soothing Normal to Oily Hair

Informacion për produktin

Produkti: Shampo për skalp të irrituar e flokë normalë në të yndyrshëm.
Veprimi: Trajton floket.
Perdorimi: Perdoreni gjate dushit.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Shampo.
Marka: Vichy.
Vellimi: 200 ml.
Kategori:

Original price was: L2,050.00.Current price is: L1,640.00.

Pershkrimi:

Shampo për trajtim ultra-qetësues Vichy Dercos për flokë normale/me vaj është një shampo delikate e përshtatshme veçanërisht për kujdesin e përditshëm të llojeve të flokëve normalë deri të yndyrshëm. E pasuruar me ujë mineralizues Vichy dhe vitaminë Cg, si dhe panthenol, një agjent i njohur hidratues, kjo formulë delikate pastron flokët pa prishur ekuilibrin e tyre natyror, duke qetësuar ndjesitë e parehatisë ose kruajtjes në lëkurën e kokës për shkak të pranisë së yndyrës së tepërt. . Lëkura e kokës mbetet e qetë dhe e lehtësuar deri në 48 orë, ndërsa fibra e flokëve përforcohet dhe rikthehet për një pamje rrezatuese dhe të shëndetshme.

Karakteristikat:

  • Tekstura: shampo;
  • Çështjet e flokëve: pastrimi i përditshëm, yndyra e tepërt, skalpi i ndjeshëm, kruajtje dhe parehati;
  • Koha e aplikimit: banjë;
  • Mosha: 10+;
  • Lloji i flokëve: flokë normalë në të yndyrshëm;
  • Përfitimet kryesore: pastron butësisht flokët, ofron rehati të menjëhershme për lëkurën e kokës së ndjeshme ose që kruhet, përforcon fibrën e flokëve;
  • Formuluar pa: parabene, silikon, sulfate.

Përbërësit kryesorë:

  • Uji mineralizues Vichy, i cili është i pasur me 15 minerale, ndihmon në forcimin e barrierës së lagështisë së flokëve dhe lëkurës për të rritur mbrojtjen kundër agresioneve të jashtme;
  • Vitamina Cg, e njohur gjithashtu si glukozid askorbil, është një antioksidant i fuqishëm dhe aktiv kundër plakjes që siguron që flokët të mbeten të shëndetshëm.

Perdorimi:

Aplikoni Shampo për Trajtim Ultra-Qëstësues Vichy Dercos për Flokët Normal/Ondyrë në flokë dhe skalp të lagur. Masazhojeni butësisht për të krijuar shkumë. Lëreni për 2 minuta, më pas shpëlajeni mirë. Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit:

Aqua / Uji – Taurat metil cocoyl metil i natriumit – acid karboksilik i Laureth -5 – kokamidopropil betaine – glicerinë – klorur natriumi – glukozid ascorbyl – acidi kokosit – glikol heksileni – alkool i izopropil – acid laktik – panthenol – PEG -50 OLEATE – PIROKTON OLAMINE – POLYQUATERNIUM-10 – POLYSORBATE 21 – PROPILENE GLYCOL – ACIDI SALICILIK – ACETAT SODIUM – BENZOAT SODIUM – HIDROXID SODIUM – SODIUM LAUROFAUROATEY –

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.