Skincode Essentials 24h Vitalizing Lift Serum-in-oil

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes, rigjenerues

Marka

Skincode

Formulimi

serum

Masa

28 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra, qafa

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L5,980.00

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
28 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.