Topicrem UR-10 Crème Lissante Anti-Rugosites

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Topicrem

Formulimi

krem

Masa

500 ml, 200 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,500.00

Krem ushqyes dhe riparues për lëkurë shumë të thatë me 10 % ure

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.