Set veror promocional nga Vichy-Vichy Liftactiv Collagen Specialist Summer Promo Set

Informacion për produktin

Produkti: Anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes, tonifikues
Veprimi:qetësues , hidratuese ,anti-rrudhë
Perdorimi:Aplikojeni në fytyrë ose trup
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë
Mosha:femra, meshkuj, të rritur
Marka:Vichy
Formulimi:krem, qumësht
SPF:shumë i lartë 50-50
Paketimi: set
Marka:Vichy
Kategori:

L4,720.00

Përshkrim

SET PROMOVE VERORE VICHY LIFTACTIV SPECIALIST: KUJDES KUNDËR RRUDHAVE

Seti promovues:

Liftactiv Specialist Kujdesi ditor (50 ml) Capital Soleil UV-Age Daily Lëng uji i lyer kundër shenjave të fotoplakjes SPF 50 (1 ml) Qumësht trupi Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50 (75 ml) qese për plazhi

Specialist Liftactiv Kujdesi ditor:

Redukton dukshëm rrudhat. Ajo riformon konturet e fytyrës. E barazon

lëkurën. Formula e fuqishme kombinon peptidin e tipit I, një proteinë bio-inxhinierike për mbushjen e lëkurës, peptidin e tipit II, një molekulë kundër plakjes me origjinë sintetike dhe vitaminën Cg. Të gjitha llojet e lëkurës. Efikasitet jashtëzakonisht i shpejtë. Pas aplikimit të parë, toni i lëkurës përmirësohet me 52%, rrudhat zbuten dhe lëkura rifiton elasticitetin e saj. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën mbikëqyrjen dermatologjike. Për lëkurë të ndjeshme. Shmangni zonën rreth syve.

Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50 :

MBROJTJE SHUME E LARTË PËR FYTYRËN DHE TRUPIN. UVB UVA. Me acid hialuronik. Hidratim 24-orësh. Hipoalergjike. I papërshkueshëm nga uji. Testuar në kushtet e jetës detare.

Capital Soleil UV-Age Daily Tinted Fluid Kundër fotoplakjes SPF 50 :

MBROJTJE SHUME E LARTË PËR FYTYRËN NGA DIELLI. UVA UVB. Ndihmon në parandalimin e rrudhave, njollave të errëta, stresit oksidativ të shkaktuar nga rrezet UV dhe ndotja. Ndihmon në korrigjimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe humbjen e plotësisë së lëkurës. E barazon tonin e lëkurës me mbulim natyral. TEKNOLOGJIA NETLOCK e patentuar: teknologji filmi ultra i hollë që mbyll filtra me spektër të gjerë për një përfundim të lehtë, të padukshëm dhe pa yndyrë.

HIPOALERGJEN – I TESTUAR NËN KONTROLL OFTALMOLOGJIK. KUNDËR NDOTJES. THYESAT PROBIOTIKE. PEPTIDET. UJI VULKANIK I VICHY.

Mënyra e aplikimit:

Specialist Liftactiv Kujdesi ditor:

Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurën e pastruar dhe të thatë.

Hipoalergjike. Me ujë vullkanik Vichy.

Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50 :

Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte. Mos qëndroni në diell për një kohë të gjatë, edhe kur përdorni krem ​​kundër diellit, sepse nuk ofron mbrojtje të plotë. Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell. Aplikojeni shpesh dhe me bollëk për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, larjes ose fshirjes me peshqir. Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë. Shmangni kontaktin me pëlhura. Kujdes: Tubi është prej kartoni, shmangni kontaktin e zgjatur me ujin.

Capital Soleil UV-Age Daily Tinted Fluid Kundër fotoplakjes SPF 50 :

Shkundeni mirë përpara aplikimit. Aplikoni pas kujdesit tuaj të përditshëm. Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Nuk siguron mbrojtje të plotë nga dielli. Aplikojeni shpesh dhe me bollëk për të ruajtur mbrojtjen. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte.

Vendi i origjinës: Francë

Produkte në ofertë

Set veror promocional nga Vichy-Vichy Liftactiv Collagen Specialist Summer Promo Set