Set anti-rrudhë për zonën rreth syve-Minus 417 Time Control Eye Set

Masa 30 ml
Marka -417
Formulimi krem, serum
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
Veprimi anti-rrudhë
I përshtatshëm për të rritur
Specifik për sytë
Kategori:

L12,300.00

Përshkrimi:

RRETH SETIT:

Ky grup kombinon dy produktet më të mira të kujdesit për sytë.

Serumi: Ky serum vegan i syve jashtëzakonisht i koncentruar ofron rezultate të dukshme në reduktimin e rrudhave dhe linjave të holla nën dhe rreth syve.

Kremi: Ky krem ​​qetësues dhe ushqyes vegan, i butë për sytë ndihmon në përmirësimin e pamjes së lëkurës delikate rreth syve tuaj dhe mund të ndihmojë në pakësimin e rrudhave dhe linjave të imta, për t’i lejuar sytë tuaj të ndihen përsëri të shndritshëm dhe të gjallë.

KY SET PËRFSHIH:

Krem sysh i avancuar kundër rrudhave 30ml
Serum për sytë me Peptide Recovery Intense 30ml

I PËRSHTATSHËM PËR: Të gjitha Llojet  e

Lëkurës

Si ta përdorni:

Serum i syve me peptide me rikuperim intensiv (30 ml)
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje me një shtresë të hollë masazhoni zonën rreth syve.
Krem i avancuar kundër rrudhave për sytë (30 ml)
Aplikojeni një ose dy herë në ditë sipër serumit duke masazhuar lart derisa të përthithet.

Produkte në ofertë