Pharmasept Cleria Renewal Dry Oil

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, ristrukturues

Marka

Pharmasept

Formulimi

vaj

Masa

100 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

flokët, fytyra, trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L3,060.00

Vaj i thatë për fytyrën, trupin dhe flokët, i pasur me përbërës hidratues dhe anti-moshë.
100 ml

Produkte në ofertë

Pharmasept Cleria Renewal Dry Oil