Nuxe Crème Fraiche de Beaute Serum Desalterant Hydratant

Informacion për produktin

Veprimi

detox, hidratues/ushqyes

Marka

Nuxe

Formulimi

serum

Masa

30 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike, për çdo lëkurë

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

dekolteja, fytyra, qafa

Kategori:

L4,700.00

Serum hidratues dhe kundër ndotjes për lëkurë të dehidratuar
30 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.