Locion parandalues kundër parazitëve të kokës-Pharmasept Kid Care X-Lice Cologne

Veprimi mbrojtës
Marka Pharmasept
Formulimi solucion
Lloji flokut çdo lloj floku
Masa 100 ml
Specifik për flokët
I përshtatshëm për fëmijë, të rritur
Kategori:

L1,250.00

Tol Velvet X-Lice është një locion aromatik me vajra esencialë bimorë që largojnë morrat. Ka një aromë të këndshme dhe proteinat e mëndafshit ushqejnë flokët pa i lubrifikuar ato. Për përdorim të përditshëm parandalues.

Mbron nga morrat

Vajrat esenciale vegjetale të livandës, eukaliptit, citronelës dhe vajit të pemës së çajit dallohen për vetitë e tyre repelente. Ndërkohë, agjenti kundër insekteve ndryshon mjedisin e morrave dhe ndalon riprodhimin e parandalimit të përhapjes dhe transmetimit të tyre nga personi në person.

Qetëson lëkurën e kokës

Ekstrakti i kamomilit dhe alantoina qetësojnë irritimet dhe mikroamicet e krijuara nga kruajtjet. Xheli Aloe Vera qetëson skalpin e kokës, duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë.

Kujdeset dhe ushqen flokët

Proteinat e mëndafshit dhe provitamina B5 kujdesen dhe ushqejnë flokët, duke u dhënë atyre shkëlqim dhe volum.

Produkt grek, i testuar dhe studiuar dermatologjikisht Spitali Klinik Attikon

Pa alergjenë/parabene

Përdorimi: Përdoreni locionin çdo ditë, duke spërkatur parandalues ​​flokët rreth dhe pas qafës. Aplikojeni butësisht masazhoni dhe më pas krihni flokët. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Produkte në ofertë

Locion parandalues kundër parazitëve të kokës-Pharmasept Kid Care X-Lice Cologne