Rimel kundër ujit-Korff Cure Make Up Waterproof Mascara

Informacion per produktin

Produkti: Rimel per qerpike
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet ne qerpike
Formulimi: Rimel
Paketimi : 9 ml
Marka: Korff

L2,464.00

Përshkrimi:

Rimel i pabesueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji për një efekt qerpikësh të intensifikuar dhe të zgjatur

VEPRIMET

• Pamje e thellë dhe intensive me një goditje të vetme

• Formula është e pasuruar me Vitaminë E, dyll blete dhe një derivat të vajit të lirit që ndihmojnë në ushqimin dhe zbutjen e qerpikëve

• Efikasitet i testuar i papërshkueshëm nga uji.

TEKSTURA Cilësi

jashtëzakonisht e butë me tharje të shpejtë dhe rezistencë të shkëlqyer ndaj ujit.

REZULTATE

Efekt i qerpikëve të vëllimshëm, të intensifikuar dhe të zgjatur.

Efektiviteti i papërshkueshëm nga uji i testuar.

Pa parfum.

I testuar dermatologjikisht dhe okulistik i testuar

për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium *

* secila më pak se 5 pjesë për milion. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Përbërësit:

Isododekan, Parafinë, Cera Alba (Dyll blete), Disteardimonium Hektorit, Trimetilsiloksisilikat, Talk, Acikopolimer VP / Eikozen, C12-16 Alkoolet, Polibuten, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnaubacidetil, Palacetacid,Trimetilacid, Palacetail-Palikat) , Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Tocopherol, CI 77499 (Iron Oxides).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju ftojmë t’i referoheni përbërësve të treguar në paketim.

Produkte në ofertë