Korff White Silk Anti-Spot Intensive Treatment

Informacion per produktin

Produkti: Krem hidratues per lekure te thate
Veprimi: Hidraton,zbut e qetesonlekuren
Perdorimi: Nje lyerje ne darke
Tipi ilekures: E thate
Mosha: Te rritur
Formulimi: Sorum
Paketimi :Kuti x 30 ml
Marka: Korff

L4,256.00

Çfarë është:

Serumi për rritjen e acidit hialuronik të PCA Skin punon shumë për të lidhur ujin me lëkurën. Kjo formulë rrit prodhimin e acidit hialuronik për të dhënë hidratim të thellë.

Shijoni lëkurën më të fortë dhe më të lëmuar me këtë produkt afatgjatë. Kombinoje me një hidratues të kolagjenit PCA Skin të ngjashëm me kremin për një shkëlqim gjatë gjithë ditës.

Produkte në ofertë