Skincode Exclusive Anti-Aging Moisture Duo

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, hidratues/ushqyes

Marka

Skincode

Formulimi

maskë, serum

Masa

30 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L10,000.00

Set anti-age dhe hidratues për lëkurë të dehidratuar

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.