Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Informacion per produktin

Produkti: Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët.
Veprimi: Mbrojtes
Perdorimi: Aplikojeni në trup dhe ne flokë të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell
Tipi i lekures:Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Niveli i mbrojtes: spekterilarte,spf 30
Formulimi: Vaj
Paketimi : 200 ml
Marka: Korff

L2,920.00

Përshkrimi:

Vaj dielli i thatë me mbrojtje të lartë për trupin dhe flokët. I lehtë, me aromë të këndshme, i mëndafshtë dhe lehtësisht i përthithur, kombinon mbrojtje të lartë me lëndë ushqyese aktive, të cilat hidratojnë lëkurën dhe ruajnë bukurinë e flokëve. Mbron trupin dhe flokët nga ndikimi i rrezeve të diellit, rërës, erës, kripës dhe klorit. Ai rrit nxirjen duke i dhënë lëkurës një efekt shkëlqyes dhe brilant dhe i bën flokët më të butë. I papërshkueshëm nga uji.

Përdorimi:

Aplikojeni në trup dhe flokë të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell, riaplikoni shpesh. Kushtojini vëmendje kohës së shpërndarjes në mënyrë që të mos zbrazni cilindrin paraprakisht.

Rezistent ndaj ujit, i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Përbërja:

Alcohol Denat, Cyclopentasiloxane, Propane, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Tocopheryl Acetate (BHT), Aqua , Butane , Dihidroksi Metilkromonil Palmitat, Parfum (Aromë).

Produkte në ofertë

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30