Korff – Perfect Balance Face Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem hidratues ne thellesi, forcues dhe ridensifikues.
Veprimi: Hidraton dhe rikthen dendesine natyrale te lekures.
Perdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyres.
Tipi i lekures: E thate.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem
Paketimi : Kuti x 50 ml.
Marka: Korff.

Original price was: L7,700.00.Current price is: L6,160.00.

Çfare eshte

Korff – Perfect Balance Face Cream eshte krem fytyre i përshtatshëm për forcimin dhe rikthimin e ekuilibrit të lëkurës suaj, duke i dhënë asaj një ndjenjë rehatie te qëndrueshme.
Ne saj te  perberjes me Vaj Camellia, Vaj Inca dhe ekstrakte të Lupinus albus dhe Schisandra chinensis i rikthen  lekures dendësine natyrale si dhe duke e  hidratuar ate ne thellësi.

Falë pranisë së filtrave kundër diellit me SPF 15, mbron lëkurën nga dëmtimi i rrezatimit diellor.

Lëkura e fytyrës forcohet dhe rigjenerohet, me një ngjyre te njëtrajtshme dhe rrezatuese.

Si perdoret
Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Për një veprim edhe më intensiv, përdoreni së bashku te kombinuar me Vajin Korff Perfect Balance Dry.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur *.

Për forcimin dhe rigjetjen e ekuilibrit të lëkurës, duke i dhënë një ndjesi komforti. E pasur me ekstrakte bimore ridensifikon dhe hidraton në thellësi.

Perberesit

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Camellia oleifera Seed Oil, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Glyceryl Behenate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Allantoin, Xanthan Gum, Polyglycerin-3, Lupinus albus Seed Extract, Centella asiatica Extract, Bambusa vulgaris Sap, Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 16035 (Red 40), Parfum (Fragrance).

 

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.