Korff Perfect Balance Face Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem fytyre
Veprimi: Hidratues dhe ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre
Tipi i lekures: E thate
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L6,160.00

Përshkrimi:

Krem fytyre i treguar për të forcuar ekuilibrin e lëkurës.

Me ekstrakte Centella Asiatica, Camellia Oil, Inca Oil, Lupinus albus dhe Schisandra chinensis ridensifikimi dhe hidratimi i thellë.

Mbron lëkurën nga fotoplakja.

Lëkura e fytyrës forcohet dhe rigjenerohet, me një çehre uniforme dhe me shkëlqim.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Komponentët:

Ujë (Ujë), Dikapril Karbonat, Etilheksil Metoksicinamat, Butilen Glikoli, Dipoliیdroksistearat Poligliceril-2, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Glicerinë, Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenol, Betoksifenil, Metoksifenil, Panelikonil Metoksifenil, Sekrenil Metoksifenil, Sekil Metoksifenolی, /Triglicerid kaprik, stearoil glutamate natriumi, poliakrilat natriumi, Euphorbia cerifera Cera [Dylli Euphorbia cerifera (Candelilla)], Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Dylli i farave të lulediellit)], JojobaerSheiterypers, Vaj i farës Plukenetia volubilis, Ekstrakt frutash Schizandra chinensis, gliceril behenat, vaj i farave të Helianthus annuus (luledielli), Acacia decurrens Flower Cera (Dylli), Allantoin, Çamçakëz Xanthan, Poliglicerinë-3, Lupinus albusap, Extractentellas, Lupinus albus, Extracte, , Ekstrakt, Tokoferol, Askorbil Palmitat, BHT, Kapryl Glikoli, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Disodium EDTA, CI 16035 (R botimi 40), Parfum (Aromë).

Produkte në ofertë