Korff – Lifting Light Day Cream Lifting Effect (SPF 15)

Informacion per produktin

Produkti: Krem dite me efekt lifting me faktor mbrojtës nga dielli per lekure mikse.
Veprimi: Efekt lifting, seborregullues, per lëkure te kombinuar dhe me yndyre.
Perdorimi: Nje lyerje ne darke.
Tipi i lekures: E kombinuar ,me yndyre.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem.
Paketimi : Kuti x 50 ml.
Marka: Korff.

Original price was: L7,700.00.Current price is: L6,160.00.

Cfare eshte

Lifting Light Day Cream Lifting Effect (SPF 15)  është një krem dite me një teksturë të lehtë i cili përthithet shpejt nga lëkura. I përberë me Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare dhe ekstrakt tërshëre (Avena Sativa) 4%, tonifikojne dhe i japin lëkurës një efekt lifting të menjëhershëm.

Acidi Hialuronik njihet për vetite e tij hidratuese intensive me efekt mbushës dhe reduktues i rrudhave.

Ekstrakti Goji Berry dhe përbërës aktive multiminerale i japin shkëlqim lëkurës dhe e ndriçojnë atë. Ky krem përmban dhe Zink i cili bën të mundur reduktimin e prodhimit të sebumit. Ideal për lëkurat mikse dhe të yndyrshme.

Perdorimi

Nje lyerje ne mëngjes duke e masazhuar ne mënyre rrethore deri ne përthithjen e plote te kremit.

Perberesit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Polymethyl Methacrylate, Stearic Acid, Arachidyl Alcohol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polyacrylate-13, Ethylhexyl Palmitate, Arachidyl Glucoside, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Polyisobutene, Sodium Hyaluronate, Glycolipids, Lycium barbarum Fruit Extract, Zinc PCA, Sclerotium Gum, Ornithine, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Phospholipids, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Isohexadecane, Silica, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, BHT, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Hexapeptide-14, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentapeptide-21, Tocopherol, Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.