Korff – Hydra Energy C Face Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem anti rrudhe, hidratues intesiv për lëkuren e fytyres me Acid Hialuronik, kompleksin Hydroplus dhe ektraktin e manushaqes se eger.
Veprimi: Hidraton intensivisht ne thellësi, zbut e qetëson lëkuren.
Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës.
Tipi i lekures: Normale dhe te kombinuar.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem.
Paketimi : Kuti x 50 ml.
Marka: Korff.

Original price was: L5,460.00.Current price is: L4,368.00.

Çfare eshte

Korff – Hydra Energy C Face Cream eshte krem hidratues intesiv ne thellësi për lëkuren e fytyrës i cili ne saje te perberesve  unike si Kompleki Hydroplus, Acidi Hyaluronik  dhe ekstrakti Viola Tricolor (manushaqja e eger), hidraton thellësisht lëkurën.

Përbërësit aktivë specifikë me veprim kundër plakjes parandalojnë formimin e rrudhave;

Vitamina C siguron shkëlqimin natyral te lekures.

Krem ideal i përshtatem për lëkurë normale dhe të kombinuar.

Si të përdoret
Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur *.

Korff – Hydra Energy C Sorbet  me kompleks Hydroplus, Acid Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe ekstrakt Viola Tricolor, hidraton thellësisht lëkurën.

Përbërësit aktivë specifikë me efekt kundër plakjes se lekures.

Rezultatet pas perdorimit
23.8% Hidratim
* -35.8% Sipërfaqja e rrudhave **
17.5% Shkëlqimi*** 
Perberesit e tjere
Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Glycereth-26; Butylene Glycol; Isononyl Isononanoate; Cyclohexasiloxane; Jojoba Esters; PEG-10 Dimethicone; Dimethicone; Phenoxyethanol; Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax]; Sodium Hyaluronate; Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane; Sodium Chloride; Vigna aconitifolia Seed Extract; Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables; Hydrolyzed Viola tricolor Extract; Glycerin; Tocopheryl Acetate; Disteardimonium Hectorite; Dimethicone Crosspolymer; Acacia decurrens Flower Cera (Wax); Sodium Cocoyl Glutamate; Ascorbyl Glucoside; Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan; Tocopherol; Polyglycerin-3; Pentylene Glycol; Ethylhexylglycerin; Disodium EDTA; CI 16035 (Red 40); Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.