Korff – Essential Purifying Cleansing Gel

Informacion per produktin

Produkti: Xhel për pastrimin e fytyrës me teksturë të freskët dhe jo-shkumes. I pasuruar me zink, panthenol dhe vitaminë PP.
Veprimi: Pastron ne thellesi, eleminon qelizat e vdekura, ekuilibron prodhimin e sebumit.
Perdorimi: Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje.
Tipi i lekures: Me yndyre, e kombinuar.
Mosha: Te rritur
Formulimi: Xhel
Paketimi : Tubet x 200 ml
Marka: Korff

Original price was: L2,660.00.Current price is: L2,128.00.

Cfare eshte

Korff – Essential Purifying Cleansing Gel eshte xhel për pastrimin e fytyrës me një teksturë të freskët dhe pa shkumë.

I pasuruar me zink, pantenol dhe vitaminë PP, pastron në thellësi, kontribuon në normalizimin e lëkurës së kombinuar dhe të yndyrshme, duke e lënë atë të pastër, rrezatuese dhe të hidratuar.

Si te perdoret
Aplikoni një sasi të vogël produkti në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe masazhojeni butësisht, më pas shpëlajeni me ujë.

Ky produkt është i paketuar me materiale të riciklueshme.

Na ndihmoni të zvogëlojmë ndikimin në mjedis: kur të mbaroni, hidhni përbërësit e pastruar më parë në koleksionin e veçantë.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Pa derivate gruri.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Rezultatet e efektivitetit
3.8%
Hidratim *

-25.2%
Sekretimi i sebumit *

8.6%
Shkëlqimi *

Perberja

Aqua (Water); Glycereth-26; Butylene Glycol; Polyacrylate Crosspolymer-6; Betaine; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Glycerin; Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.