Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Natural Tint

Informacion për produktin

Marka

Klorane

Formulimi

shampo

Lloji flokut

të yndyrshëm

Veprimi

pastrues, rigjenerues

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

flokët

Kategori:

L1,750.00

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.