Bioderma Cicabio SPF 50+ Soin Reparateur Apaisant

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, rigjenerues, ristrukturues

Marka

Bioderma

Formulimi

krem

Masa

30ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L3,700.00

Riparues dhe rigjenerues i lëkurës me mbrojtje të lartë ndaj diellit
30ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.