Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Germaine de Capuccini

Formulimi

fluid, vaj

Masa

200 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

Specifik për

fytyra, trupi

Spf

i lartë SPF 30, shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L6,000.00

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe trupin.
50 ml, 200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.