Esi Aloe Vera Gel

Informacion për produktin

Masa

100 ml

Marka

Esi

Formulimi

xhel

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike, për çdo lëkurë

Veprimi

hidratues/ushqyes

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

trupi

L800.00

Xhel me Aloe Vera me veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën
100 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.