Easytattoo Aftercare Kit (soft cleansing gel+tatto cream)

Informacion për produktin

Marka

Easytattoo

Formulimi

krem, xhel

Specifik për

trupi

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues, rigjenerues

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L1,500.00

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve

Produkte në ofertë