Canova Acnell Replenishing Cream

Informacion për produktin

Veprimi

anti-bakterial, hidratues/ushqyes

Marka

Canova

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike, normale/mikse

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L3,040.00

Trajtim specifik për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.