Bioderma Atoderm Gel Douche Ultra-Doucer

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues

Marka

Bioderma

Formulimi

xhel

Masa

500ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L4,400.00

Xhel larës delikat për lëkurë normale dhe me tendencë të thatë
500ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.