Bambo Nature Sunny Day SPF 30

Informacion për produktin

Masa

150 ml

Marka

Bambo

Formulimi

krem

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Veprimi

mbrojtës

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

Spf

i lartë SPF 30

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L2,790.00

Krem mbrojtës nga dielli organik me SPF 30 për bebe dhe fëmijë
150 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.