Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Nuxe

Formulimi

xhel

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L2,000.00

Xhel pastrues dhe demakijues me bazë mjalti për lëkurën e thatë
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.