A-Derma Exomega Gel moussant emollient

Informacion për produktin

Marka

A-derma

Formulimi

xhel

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës, pastrues

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L2,600.00

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.