Youth Lab Daily Sunscreen Cream SPF 50 Tinted

Informacion për produktin

Veprimi

anti-inflamator, antioksidues, hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Youth Lab

Formulimi

krem

Lactose Gluten

pa gluten

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

fytyra

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,890.00

Krem me ngjyrë që ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor
Lëkurë normale dhe e thatë
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.