Vichy Soothing After Shave Balm

Informacion për produktin

Pershkrimi: Balsam pas rrojes

për meshkuj

Veprimi: Ky krem ​​energjik ndihmon në njësimin e tonit të lëkurës
Perdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas rruajtjes.
Marka: Vichy
Formulimi: balsam
Tipi i lëkurës: e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë
Veprimi: hidratues/ushqyes
I përshtatshëm për: meshkuj
Specifik për: fytyra
Paketimi: 75 ml
Kategori:

L2,720.00

Pershkrimi:

Balsami pas rruajtjes Vichy është formuluar me ekstraktin antioksidant të çajit të zi të fermentuar, adenozinës dhe polifenoleve të boronicës për t’i dhënë lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm. Ky krem ​​energjik ndihmon në njësimin e tonit të lëkurës, përsosjen e poreve dhe lëmimin e linjave të holla, si dhe jep hidratim 24-orësh. I pasuruar me 15 Ujë vullkanik Vichy të pasur me minerale për të ndihmuar në forcimin e funksionit të barrierës së lagështisë së lëkurës dhe për të mbrojtur lëkurën nga agresorët si stresi dhe ndotja.

Vichy Homme After Shave qetëson dhe rehaton lëkurën pas rruajtjes.

Një teksturë e freskët xhel që përthithet lehtësisht në lëkurë dhe nuk lë mbetje të yndyrshme ose ngjitëse.

Resultati:

Qetëson dhe qetëson lëkurën pas rruajtjes

Perdorimi:

  • Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas rruajtjes.
  • Pas aplikimit, ndiqni me produktet tuaja të rregullta të kujdesit të lëkurës.

Siguria e produktit:

E testuar nga dermatologu, pa aroma, e testuar ndaj alergjive, e testuar me lëkurë të ndjeshme

Produkte në ofertë