Korff Upgrade Toning and Remodeling Day Cream SPF 15

Informacion per produktin

Produkti: Krem dite tonifikues dhe rimodelues
Veprimi: anti-moshe, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, tonifikues
Perdorimi: Aplikojeni në lëkurën e fytyrës
Tipi i lekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Niveliimbrojtes: spekterilarte,spf 15
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

 

L6,272.00

Pershkrimi:

Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës.Ky krem kombinon kompleksin rimodelues me vitaminën E dhe acidet yndyrore të cilët hidratojnë lëkurën e bëjnë atë më tonike, ka veti antioksiduese dhe redukton rrudhat. Përveç kësaj, prania e Bambusë limfatike e ushqen thellësisht lëkurën.

Perdorimi:

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurën e fytyrës krejtësisht të pastër dhe të thatë, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit:

Aqua (Ujë), Ciklopentasiloksan, Butilen Glikoli, Izononil Isononanoate, Gliceret-26, Estere Jojoba, Lauril Peg/Ppg-18/18 Metikoni, Hdi/Trimethylol Heksillakton Kryqpolimer, Peg-10 Cerethhuussnuernu, ) Dylli i farës], dimetikoni, klorur natriumi, hektorit disteardimonium, ekstrakt i bërthamës së Avena Sativa (tërshërë), palmitat etilheksil, tridecil stearat, tridecil trimelitat, vaji i farës Helianthus Annuus (luledielli), vaji i farës së lulediellit, Acacia Cerpheriteyl, Acacia Decurrentayl, Heksakaprilat/Heksakaprat, Poliglicerinë-3, Ornitinë, Disodium Edta, Hialuronat natriumi,Propanediol, Ekstrakt frutash Lycium Barbarum, Fosfolipide, Peg-8, Fenoksietanol, Aspartat Magnezi, Glukonat Zink, Silicë, Glikolipide, Tokoferol, Isoheksadekani, Glicerinë, Silica Dimetil Silylate, Kapryil Acid Glicelicin, Glicolin Acid, Glycolipide , Polisorbat 80, Heksapeptid Palmitoil-14, Ekstrakt i Sapunit Bambusa Vulgaris, Kopolimer Akrilate Natriumi/Akriloildimetil Taurate Natriumi, Hidroksid natriumi, Askorbil Palmitat, Glukonat Bakri, Sorbate Kaliumi, Penfutacid A,Aspiracid A,1,Aspiracidi A,1,Natriumi,Askorbik A,1,As ).

Produkte në ofertë