Vichy – shampo trajtuese kundër zbokthit për flokë të thatë

 

Veprimi:  Parandalon dhe trajton zbokthin
Perdorimi: Nje aplikim ne mengjes ose darke
Tipi i flokeve: Floke te thate me zbokth
Mosha: Te rritur
Formulimi: Fluid
Paketimi : Shishe x 200 ml
Marka: Vichy

Original price was: L2,050.00.Current price is: L1,640.00.

Çfarë është

Shampo Vichy Dercos Anti-Zbokth  për flokë të thatë është një shampo që parandalon dhe trajton  zbokthin në lëkurën e thatë të kokës. I përshtatshëm për zbokthin që bie mbi supet tuaja.Rezultatet shihen që në ditën e parë dhe zbokthi parandalohet deri në gjashtë javë.Kruajtja dhe zbokthi zvogëlohen në mënyrë drastike.

Si të përdoret

1.Aplikoni Vichy Dercos Shampo undër zbokthit në flokë të lagur dhe masazhoni në lëkurën e kokës.

2.Lëreni për 2 minuta dhe shpëlajeni.

3.Vazhdoni për një program 4 javor.

Përparësitë kryesore

*Teksturë e butë kremoze me një aromë të lehtë frutash

*Formula e patentuar,e pasuruar me Selenium DS dhe Cohesyl

*Pastron dhe qetëson skalpin e kokës

*Redukton dukshëm shfaqjen e zbokthit nga larja e parë

*I përshtatshëm për përdorim të përditshëm

Përbërësit kryesorë:

Seleni DS

Qeramide

Mentol

Përbërësit e tjerë

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Glycerin, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Hydroxystearyl Cetyl Ether, Selenium Sulfide, Salicylic Acid, Carbomer, CI 19140 / Yellow, Citric Acid, Dmdm Hydantoin, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, PPG-5-Ceteth-20-, Propylene Glycol , Sodium Hydroxide, Sodium Hypochlorite, Sodium Methylparaben, Parfum / Fragrance

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.