La Roche Posay – Kerium DS, shampo intensive kundër zbokthit

Informacion per produktin

Produkti: Shampo trajtuese intesive mikro –eksfoliuese.
Veprimi: Pastron ne thellesi,eleminon zbokthin,qeteson skalpin e kokes
Perdorimi: Aplikohet ne floke te lagur ne cdo larje.
Tipi i flokeve: Floke me zbokth,skalp te irrituar
Mosha: Te rritur
Formulimi: Solucion
Paketimi :Shishe x 125 ml

Original price was: L2,510.00.Current price is: L2,008.00.

Cfare eshte: Shampo Kerium DS anti-zbokth është një shampo që pastron menjëherë lëkurën e kokës nga zbokthi dhe rivendos ekulibrin uje-yndyre.

Si te perdoret: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni butësisht lëkurën e kokës, lëreni për 2 minuta dhe shpëlajeni. Për përdorim të jashtëm. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht.

Tektura:Një teksturë jashtëzakonisht e imët e mikronizuar që lejon një aplikim të synuar. Me ujë termal La Roche-Posay.

Perfitimet:Shampo-xhel trajtim pastrimi kundër zbokthit dhe kundër rishfaqjes 4 javë * Tekstura e tij specifike ultra e hollë dhe e mikronizuar lejon një aplikim të synuar, duke kundërshtuar shfaqjen e ndjesive të kruajtjes.  Rezultatet pas 4 javësh përdorimi.

E pasuruar me LHATM nje mikro-eksfoliues qe vepron qe ne bazen  e rrenjes se flokut dhe acid salicilik.

Trajtim intesiv: Aplikohet 2 herë në javë për 4 javë. Që në javën e parë: Eliminon zbokthin e vazhdueshëm shpejt dhe me efekte të qëndrueshme. – Redukton kruajtjen dhe ofron një ndjesi të fortë qetësuese. – Parandalon rishfaqjen e zbokthit:  * * Vlefshmëria pas hapjes: 12 muaj.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.