Vichy Normaderm Phytosolution Gel

Informacion për produktin

Produkti: Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
Veprimi: Pastrues
Përdorimi: Aplikojeni ne fytyre ne Mengjes dhe ne Darke
Marka: Vichy
Formulimi: xhel
Tipi i lëkurës: e yndyrshme/akneike
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: fytyra
Paketimi: 400 ml
Kategori:

L2,376.00

Pershkrimi:

Një pastrues ditor xhel që pastron dhe rigjallëron pamjen e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur ndaj njollave. Largon në mënyrë perfekte papastërtitë, duke përfshirë papastërtitë, pluhurin dhe grimcat ndotëse, në mënyrë që lëkura të ndihet e pastër dhe të duket më e freskët, më e pastër dhe e matifikuar. Në vetëm një muaj, pikat e zeza duken më pak të theksuara dhe poret duken të pambyllura. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. I testuar dermatologjikisht. Hipoalergjike. I pasuruar me aktivë duke përfshirë BHA Acid Salicilic dhe Zink Gluconate, në një bazë pastruese me origjinë bimore. Efikasiteti i vërtetuar klinikisht në vajin e tepërt.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
Acidi salicilik BHA
Glukonat zinku
Uji mineral Vichy
Përfitimet kryesore:
Lëkura pastrohet nga ndotja dhe agresorët e jashtëm
Sebumi i tepërt reduktohet
Promovon një pamje më të pastër të lëkurës në vetëm një javë*.
Lëkura duket menjëherë më e lëmuar, më e butë dhe më e freskët
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. I testuar dermatologjikisht
Përdorimi:

Aplikoni Normaderm Phytosolution Double Correction Daily Care në mënyrë të barabartë në fytyrë me lëvizje të buta goditjeje lart.

Përbërësit:

Ujë/Ujë, Glicerinë, Acid Salicilik, Izononil Izononat, Butilen Glikoli, Kaolinë, Sulfat Zinku, Lisat Bifda Fermenti, Hidroksid Natriumi, Poliakrilat Natriumi, Hialuronat Natriumi, Benzoat Natriumi, Fenoksietanol, Dilkosiedolil, Gjurmik, Dioksietanol, Glosidenil, Askorlithinil, Askorlithinil, Askorlithinil, Askorlithinil, Dilcosidolil, Glicen Dielli , Biosaccharide Gum-1, Acrylates/C10-30 Alkil akrilate Crosspolymer, Parfum/Aromë. Kodi F.I.L.: B225519/1

Produkte në ofertë