Vichy Dercos Energising Shampoo

Informacion për produktin

Produkti: Shampo kundër rënies së flokëve
Veprimi: forcues, pastrues
Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni dhe më pas shpëlajeni.
Marka: Vichy
Formulimi: shampo
Lloji flokut: të dobët
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: flokët
Paketimi: 200 ml
Kategori:

L1,640.00

Përshkrimi:

Plotësuesi ideal i trajtimeve kundër rënies së flokëve Aminexil, kjo shampo e butë pastrimi redukton rënien e flokëve për shkak të thyerjes*.

Pa paraben.

Efikasiteti:
Pastrues energjik. Rikthen energjinë dhe vitalitetin e flokëve nga rrënja në majë.
Flokë më të fortë: për 78% të subjekteve.
Flokë të rigjallëruar: për 76% të subjekteve.*Testi i konsumatorit, 154 persona, 3 javë.
Flokët rifitojnë energji dhe vitalitet nga rrënja deri te majat.
Flokë më të fortë: për 89% të subjekteve.
Flokë më të tonifikuar: për 90% të subjekteve.
Përdorimi:
  • Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni dhe më pas shpëlajeni.
  • Ky shampo mund të përdoret shpesh.
  • Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.
Siguria:

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Përbërja:

AQUA / WATER – SODIUM LAURETH SULFATE – CITRIC ACID – SODIUM COCOAMPHOACETATE – HEXYLENE GLYCOL – AMMONIUM HYDROXIDE – GLYCOL DISTEARATE – CARBOMER – COCO-BETAINE – DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE – ISOPROPYL ALCOHOL – NIACINAMIDE – PANTHENOL – PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE – POLYQUATERNIUM-10 – PROPILENE GLIKOLI – PIRIDOXINE HCl – ACIDI SALICILIK – ACETAT E SODIUMIT – BENZOAT SODIUM – KLORIDI I SODIUMIT – HIDROKSIDI I SODIUMIT – PARFUM / AROM

Produkte në ofertë