Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë-Vichy Dercos Anti Dandruff DS Dry Hair Promo Pack

Informacion per produktin

Produkti: Shampo per floke te thate
Perberesit:acidi salicilik, sulfidi I seleniumit, benzoat natrium, kloridi I sodiumit, hidroxid I sodiumit, acetati tokoperil, parfum/parfamë
Veprimi : pastrues
Perdorimi:Aplikojeni në lëkuren e kokës
Tipi i flokeve:normalë, të thatë, të yndyrshëm
Formulimi:shampo
Paketimi : 390 ml
Marka: Vichy
Kategori:

L3,000.00

Përshkrimi:

Shampo kundër zbokthit Vichy Dercos Dry Hair  është një shampo e përditshme për flokë të thatë që vepron në lëkurën e kokës, duke rregulluar prodhimin e zbokthit që në aplikimin e parë dhe duke e eliminuar atë deri në 6 javë. Ndihmon në zbutjen e kruajtjes dhe shqetësimit, dhe ofron një ndjenjë pastërtie.

Formuluar me selen dhe kohezil , perfekt për hidratimin e flokëve dhe për të ofruar rehati më të madhe në lëkurën e kokës.

I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime për përdorim:

  • Për përdorimin e parë, aplikojeni në skalpin e lagur, masazhojeni në lëkurën e kokës, lëreni të veprojë për 2 minuta dhe shpëlajeni.
  • Për larjet e mëvonshme, aplikojeni, masazhoni dhe shpëlajeni.

Përbërja:

AQUA / UJI, SODIUM LAURETH SULFATE, DISTEARAT GLIKOL, DIMETIKON, KOKO-BETAIN, GLICERINE, KARBOMER, CI 19140 / E VERDHË 5, ACIDI CITRIK, MENTOL, 2-OLEAMIDOCETADE-2,0,1, ACIDI SALICILIK, SULFIDI I SELENIUMIT, BENZOAT NATRIUM, KLORIDI I SODIUMIT, HIDROXID I SODIUMIT, ACETATI TOKOPERIL, PARFUM/PARFAMË

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.