Vichy Capital Soleil Spray Anti-Sabbia SPF 50+

Original price was: L3,600.00.Current price is: L2,880.00.

Pershkrimi:

Spray dielli me mbrojtje të lartë 50+ është krijuar për të mbrojtur lëkurën delikate të fëmijëve nga rrezet UV.

Tekstura e saj hidratuese lë një ndjenjë rehati në lëkurë dhe lejon të reduktojë ndjesinë e kruajtjes për shkak të heqjes së rërës.

Efektiviteti:
Formulimi i saj parandalon ngjitjen e rërës në lëkurë dhe redukton ndjesinë e kruajtjes.
Përdorimi:
Shkundni mirë paraë perdorimit. Aplikoni një shtresë të dukshme dhe bujare të produktit përpara ekspozimit në diell dhe riaplikoni shpesh për të ruajtur mbrojtjen.
Formula:
Formula hipoalergjike për lëkurë shumë të ndjeshme.

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Me ujë vullkanik forcues dhe qetësues Vichy.

Përbëria:

BUTANE – AQUA / WATER – DICAPRYLYL ETHER – HOMOSALATE – DROMETRIZOLE TRISILOXANE – ETHYLHEXYL SALICYLATE – DIMETHICONE – STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER – OCTOCRYLENE – BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE – NYLON-12 – DICAPRYLYL CARBONATE – METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER – CYCLOHEXASILOXANE – POLYMETHYLSILSESQUIOXANE – p -ACID ANISIK – GLIKOLI KAPRIL – DISODIUM EDTA – DISTEARDIMONIUM HECTORITE – DODECENE – ETHYLHEXYL TRIAZONE – ISODODEKANE – ISOSTEARIL ALKOOL – LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICLATEG/PPG-18/18 PEG/PPG-18 METHICLATEG-18/18 METHICLA-POLI – 18/18 METHICLA-POLI – 18/18 METHICLA-POLO – KARBONAT PROPILENI – KLORIDI I SODIUMIT – TOKOFEROL

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.