Vichy Capital Soleil Anti-Ageing 3-in-1 SPF 50

Informacion për produktin

Produkti:  Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit
Veprimi: anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës
Perdorimi:Aplikojeni ne lekure kur te ekzpozoheni ne dielli
Tipi i lekures:për çdo lëkurë
Mosha:femra, meshkuj, të rritur
Niveli i mbrojtjes: shumë i lartë SPF 50-50
Formulimi: Krem
Paketimi :50 ml
Marka:Vichy

L2,720.00

Përshrkimi:

Një krem ​​dielli me SPF50 shumë të lartë, me spektër të gjerë për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet e plakjes së diellit. E pasuruar me antioksidantë duke përfshirë çajin e zi, vitaminën C dhe ujin termal mineralizues Vichy, formula është vërtetuar se lufton shenjat e dukshme të plakjes duke përfshirë rrudhat e pamjes, humbjen e elasticitetit dhe zbehjen, për një lëkurë rrezatuese dhe të zhdërvjellët.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

 • Çaj i zi
 • Camu Camu me vitaminë C të koncentruar
 • AHA
 • Vitaminat dhe polifenolet
 • Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore

 • Mbrojtje nga dielli me spektër të gjerë jashtëzakonisht të lartë, SPF50
 • Mbron lëkurën nga efektet e plakjes së diellit
 • Formula është krijuar për të ndihmuar në korrigjimin e pamjes së linjave të holla, tonit të lëkurës dhe strukturës
 • I testuar dermatologjikisht
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • E vërtetuar klinikisht se zvogëlon pamjen e rrudhave, linjave të holla dhe lëkurës së shurdhër dhe promovon një pamje
 • rrezatuese të lëkurës
 • Hipoalergjike

Perdorimi:

Mbroni lëkurën me Vichy Capital Soleil Anti-Ageing 3-në-1 SPF 50 10 minuta para ekspozimit në diell, duke e plotësuar çdo disa orë për mbrojtjen më të mirë. Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Produkte në ofertë

Vichy Capital Soleil Anti-Ageing 3-in-1 SPF 50