Serum hidratues me përmbajtje kolagjeni-Nature’s Truth Collagen Beauty Serum

Veprimi anti-age, hidratues/ushqyes
Marka Nature’s Truth
Formulimi serum
Lactose Gluten pa gluten
Masa 30 ml
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur
Kategori:

L3,490.00

Kolagjeni është një substancë viskoze që i jep fleksibilitet dhe qëndrueshmëri lëkurës. I jep flokëve butësi dhe shkëlqim.

Kolagjeni, i marrë nga brenda dhe i masazhuar në lëkurë, është gjithashtu i dobishëm për kyçet, duke siguruar fleksibilitet, merret nga brenda dhe aplikohet në zonën që do të trajtohet.

Aplikimi i kolagjenit në lëkurë çdo ditë ofron shumë përfitime

  • Forcon, hidraton dhe zbut lëkurën në të njëjtën kohë
  • Ndihmon në zvogëlimin e linjave të imta duke dhënë një pamje rinore dhe të shëndetshme
  • Në lëkurën me celulit, përmirëson pamjen e lëkurës në këto zona
  • Zbut dhe hidraton lëkurën

Në formën e një serumi, kolagjeni ka një përthithje më efikase

Produkte në ofertë