Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin,për të rritur-Dermedic Sunbrella Sun Protection Milk SPF 30

Veprimi antioksidues, hidratues/ushqyes, mbrojtës
Marka Dermedic
Formulimi qumësht
Masa 200 g
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
Specifik për trupi
Spf i lartë SPF 30
I përshtatshëm për të rritur

L3,120.00

Përshkrimi Dermedic Sunbrella
Karakteristikat

Një krem ​​mbrojtës nga dielli është një pjesë jetike e kujdesit të lëkurës kur dilni në diell.

Karakteristikat:

  • mbron lëkurën nga rrezatimi UVA dhe UVB
  • lehtë për tu përhapur pa lënë një shtresë me vaj
  • mbështet procesin e rrezitjes natyrale
  • parandalon plakjen e lëkurës

Përbërësit:

  • produkti është hipoallergjik

Si të përdorni:

Aplikoni një sasi të madhe të produktit në lëkurë në të gjithë trupin përpara se të dilni në diell. Përsëriteni sipas nevojës, veçanërisht pas notit ose tharjes me peshqir ose në rast të djersitjes së tepërt.

Paralajmërime të rëndësishme

Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt mbrojtës kundër diellit. Mbajini foshnjat dhe fëmijët e vegjël nga rrezet e diellit direkte. Ekspozimi i tepërt në diell është një kërcënim serioz për shëndetin. Aplikoni produktin kundër diellit përpara ekspozimit. Aplikojeni përsëri shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.
Konsistenca locion
Lloji i lëkurës të ndjeshme, të të gjitha llojeve të lëkurës
SPF mbrojtje e lartë (SPF 30 – SPF 50)

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.