Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage + Apres-soleil FREE

Informacion për produktin

Veprimi

mbrojtës

Marka

Nuxe

Formulimi

krem

Masa

50 ml 50 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike, për çdo lëkurë

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

dekolteja, fytyra, qafa

Kategori:

L2,900.00

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë Locion pas diellit FALAS
50 ml 50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.