Nuxe Pack Voyage Best Of Collection

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Nuxe

Formulimi

balsam, krem, solucion, vaj

Masa

10 ml, 15 g, 100 ml, 15 ml, 30 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

Specifik për

buzët, fytyra

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Kategori:

L6,900.00

Set udhëtimi me produkte për duart, buzët dhe fytyrën

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.