Caudalie Vinosource-Hydra Huile de Nuit Régénérante

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes

Marka

Caudalie

Formulimi

vaj

Masa

30 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L4,460.00

Vaj me teksturë të thatë i cili rigjeneron lëkurën dhe riparon barrierën përgjatë gjithë natës.
30 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.