Nuxe Men Contour des Yeux Multi-Functions

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, hidratues/ushqyes

Marka

Nuxe

Formulimi

krem

Masa

15 ml

Specifik për

sytë

I përshtatshëm për

meshkuj, të rritur

Kategori:

L2,700.00

Krem sysh me veti hidratuese dhe anti-moshë për meshkuj
15 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.