Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF 50+ Spray

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Nivea

Formulimi

qumësht

Masa

270 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

fëmijë

Kategori:

L2,610.00

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë në formë spray.
Për fytyrën dhe trupin.
270 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.