Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Informacion për produktin

Marka

Lierac

Formulimi

qumësht

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Veprimi

anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

Specifik për

trupi

Kategori:

L4,000.00

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age
150 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.