Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Oxygenating Replumping

Informacion për produktin

Marka

Lierac

Formulimi

krem

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L6,350.00

Krem hidratues dhe oksigjenues për lëkurë shumë të thatë
50ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.