Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrën & spray mbrojtës ndaj diellit për trupin-Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 + Spray Foundant SPF 50

Veprimi mbrojtës
Marka Nuxe
Formulimi krem
Masa 150 ml, 50 ml
Tipi i Lëkurës e thatë/atopike, për çdo lëkurë
Spf shumë i lartë SPF 50-50
I përshtatshëm për femra, meshkuj, të rritur
Specifik për dekolteja, fytyra, qafa, trupi

L6,200.00

PËRSHKRIM

Nuxe Sun Spray Fondant High Protection SPF 50 150 ml me teksturë të lëngshme është një mbrojtje e lartë kundër diellit për fytyrën dhe trupin.

Formula e këtij spray ofron mbrojtje të lartë nga dielli SPF 50, mbrojtje qelizore kundër plakjes, parandalon njollat ​​dhe hidraton.

Ky sprej është shumë i përshtatshëm, ideal për aktivitete sportive. Formula e tij fotostabile, pa alkool, jo komedogjene, pa paraben është rezistente ndaj ujit dhe djersës.

PËRDORNI KËSHILLA

Para ekspozimit, aplikojeni me bollëk. Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose fshirjes.

Është mirë ta aplikoni produktin shpesh.

Indikacionet: mbrojtje e lartë nga dielli për fytyrën dhe trupin.

PËRBËRJA

Aqua (Ujë), C12-15 Alkil Benzoat, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Etilheksil Metoksiیcinamate, Butil Adipat, Etilheksil Triazone, Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazine, GlicerimetilFueril,Triazinë, GlicerimFueril,Triazinë,GlicerimFueril,Triazine,Glicerimetil-Hidroksiliaril, ), Dimetikoni, Tokoferol, Kapriloil Glicinë, Fenoksietanol, Acidi citrik, Acetat Tokoferil, Hidroksid Natriumi, Akrilate C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Ekstrakt Eichornia Crassipes, Acidi P-Anisik Sulmues, Natriumi Diskutues ) Vaj Sedd, Aminoetil Propanol, Etil Ferulat, Polyglicerid-5 Trioleat, Solanum Lycopersicum (domate) Ekstrakt frutash, Ekstrakt lulesh Fagraea Berteroana, Ekstrakt Rosmarinus Officinalis (Rozmarine), Disodium Uridine, Fosfat Sasi, Benz,Limonen, Linalool, Geraniol, Citronellol, Kumarin.

Produkte në ofertë

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrën & spray mbrojtës ndaj diellit për trupin-Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 + Spray Foundant SPF 50