Korff Sun Secret AIR SPF 50 Ultralight Face Fluid

Informacion per produktin

Produkti: Krem kundra rrezatimit diellor
Veprimi: Anti-moshë, kundër rrudhave, hidratues/ushqyes, mbrojtje
Përdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell
Tipi i lekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur dhe femije
Niveli i mbrojtes: spekterilarte spf 30
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L3,024.00

Përshkrimi:

Teksturë e lëngshme jashtëzakonisht e lehtë SPF 50 + (mbrojtje shumë e lartë), me prekje të thatë dhe përthithje të menjëhershme. Formula ka një efekt hidratues dhe anti-plakje. I pasuruar me kompleksin e ADN Safe (ekstrakti i Alga dorada, Yerba Santa, Pisum Sativum), i cili ruan bukurinë e lëkurës, kundërvepron procesin e fotoplakjes dhe parandalon formimin e rrudhave. Pa ngjyrues dhe derivate gruri. Jo komedogjene. I papërshkueshëm nga uji. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Produkte në ofertë

Korff Sun Secret AIR SPF 50 Ultralight Face Fluid