Korff Long Lasting Foundation SPF 15 – 06 Cacao (kakao)

Informacion per produktin

Produkti: Fondatina e grimit
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet në fytyre
Tipi i lëkurës: Të gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Niveli mbrojtës: spekteri larte,SPF 15 – 06
Formulimi: Krem
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,915.00.Current price is: L3,132.00.

Pershkrimi:

Fondatina e grimit Korff Cure do të tonifikojë lëkurën tuaj dhe do të mbulojë çdo defekt të vogël.

Karakteristikat:

  • Barazon tonin e lëkurës
  • Mbulim i shkëlqyer
  • Efekt afatgjatë
  • Aplikim i thjeshtë

Përdorimi:

Aplikoni bazën në fytyrë. Përziejini tërësisht dhe në mënyrë të barabartë me gishtat ose me një sfungjer ose furçë.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.